شرایط و قوانین
شرايط و قوانين :
 • تمام فايلهاي اين سايت بدون آرم و نشانه مي باشد و به صورت فايل اصلي است.
 • محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
 • بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
 • محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
 • بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.
 • بر اساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در سايت با مجوز از صاحب امتياز اثر مي باشد.
 • قيمت محصولات ثابت هستند.
 • دیدن همه ی قوانین سایت
 • توضیحات محصول
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  5000 تومان – خرید

  پاورپوینت انواع بتن

  دانلود پاورپوینت انواع بتن , بتن عبور دهنده نور , بتن اتوکلاو , بتن سبک , دانلود پاورپوینت بتن , دانلود پاورپوینت مواد و مصالح , پروژه پاورپوینت عمران , پروژه پاورپوینت ساختمان , دانلود پاورپوینت عمران

  این پاورپوینت در 88 اسلاید برای دروس بتن و مواد و مصالح آماده شده است و به توضیح انواع بتن ، خصوصیات ، مزایا ، کاربردها و نحوه آماده سازی هر کدام از انواع بتن می پردازد.

  بخشی از پاورپوینت انواع بتن :

  بتن و خصوصیات
  بتن و فولاد دو نوع مصالحي هستند که امروزه بيشتر از ساير مصالح در ساختمان انواع بناها از قبيل ساختمان پلها،ساختمان سدها، ساختمان متروها،ساختمان فرودگاه ها و ساختمان بناهاي مسکوني و اداري و غيره به کار برده مي شوند.و شايد به جرأت مي توان گفت که بدون اين دو پيشرفت جوامع بشري به شکل کنوني ميسر نبودبتن به طور کلي محصولي است که از اختلاط آب با سيمان آبي و سنگدانه هاي مختلف در اثر واکنش آب با سيمان در شرايط محيطي خاصي به دست مي آيدو داراي ويژگيهاي خاص است. بتن اينک با گذشت بيش از 170 سال از پيدايش سيمان پرتلند به صورت کنوني توسط يک بنّاي ليدزي، دستخوش تحولات و پيشرفتهاي شگرفي شده است.در دسترس بودن مصالح آن، دوام نسبتاً زياد و نياز به ساخت و سازهاي فراوان سازه هاي بتنياين ماده را بسيار پر مصرف نموده است. اينک حدود سه تا چهار دهه است که کاربرد اين ماده ارزشمند در شرايط ويژه و خاص مورد توجه کاربران آن گشته است. چند سالي است که مسأله پايايي و دوام بتن در محيط هاي مختلف و به ويژه خورنده براي بتن و بتن مسلح مورد توجه خاص قرار گرفته است. مشاهده خرابي هايي با عوامل فيزيکي و شيميايي در بتن ها در اکثر نقاط جهان و با شدتی بيشتر در کشور هاي در حال توسعه، افکار را به سمت طرح بتن هايي با ويژگي خاص و با دوام لازم سوق داده است. در اين راستا در پاره اي از کشورها مشخصات و دستورالعمل ها و استانداردهايي نيز براي طرح بتن با عملکرد بالا تهيه شده و طراحان و مجريان در بعضي از اين کشورهاي پيشرفته ملزم به رعايت اين دستورالعملها گشته اند. افزودنی های خاص در شرايط ويژه : براي ساخت بتن هاي ويژه در شرايط خاص نياز به استفاده از افزودني هاي مختلفي مي باشد. پس از پيدايش مواد افزودني حباب هواساز در سالهاي 1940 کاربرد اين ماده در هواي سرد و در مناطقي که دماي هوا متناوباً به زير صفر رفته و آب بتن يخ مي زند، رونق بسيار يافت. اين ماده امروز يکي از پر مصرف ترين افزودني ها در مناطق سرد نظير شمال آمريکا و کانادا و بعضي کشورهاي اروپايي است. ساخت افزودني هاي فوق روان کننده که ابتدا نوع نفتالين فرمالدئيد آن در سالهاي 1960 در ژاپن و سپس نوع ملامين آن بعداً در آلمان به بازار آمد شايد نقطه عطفي بود که در صنعت افزودني ها در بتن پيش آمد. ابتدا اين مواد براي کاستن آب و به دست آوردن کارايي ثابت به کار گرفته شد و چند سال بعد با پيدايش بتن هاي با مقاومت زياد نقش اين افزودني اهميت بيشتري يافت. بتن هاي با کارآيي بسيار زياد که چند سالي است از پيدايش آن در جهان و براي اولين بار در ژاپن نمي گذرد، تحول جديدي در صنعت ساخت و ساز بتني ايجاد کرده است. اين بتن که نياز به لرزاندن نداشته و خود به خود متراکم مي گردد، مشکل لرزاندن در قالب هاي با آرماتور انبوه و محلهاي مشکل براي ايجاد تراکم را حل نموده است. اين بتن عليرغم کارايي بسيار زياد خطر جدايي سنگدانه ها و خمير بتن را نداشته و ضمن ثابت بودن کارايي و اسلامپ تامدتي طولاني مي تواند بتني با مقاومت زياد و دوام و پاياپي مناسب ايجاد کند. طرح اختلاط اين بتن بايد نسبت هاي خاصي را رعايت نمود. به عنوان مثال شن حدود 50 درصد حجم مواد جامد بتن را تشکيل داده و ماسه حدود 40 درصد حجم ملات انتخاب مي شود. نسبت آب به مواد ريزدانه و پودري بر اساس خواص مواد ريز بين 9/0 تا 1 مي باشد. با روش آزمون و خطا نسبت دقيق آب به سيمان و مقدار ماده فوق روان کننده مخصوص براي مصالح مختلف تعيين مي گردد. از اين بتن با استفاده از افزودني ديگري که گرانروي بتن را مي افزايد در زير آب استفاده شده است.

  فهرست:
  بتن و خصوصیات
  نگاهی به انواع بتن
  بتن خودتراکم
  بتن اسفنجی
  بتن الیافی
  بتن پیش آکنده
  بتن سبک ( فوم بتن )
  بتن غلتکی ( RCC )
  بتن نانو
  بتن تزیینی
  بتن بازیافتی

  عنوان: انواع بتن
  فرمت: پاورپوینت
  حجم فایل در حالت فشرده: 11.4 MB
  صفحات: 88 اسلاید
  ارائه شده در فروشگاه سازه برتر

  برای مشاهده اسلایدهای پاورپوینت در اندازه بزرگتر روی تصویر زیر کلیک کنید:

  دانلود پاورپوینت انواع بتن , بتن عبور دهنده نور , بتن اتوکلاو , بتن سبک , دانلود پاورپوینت بتن , دانلود پاورپوینت مواد و مصالح , پروژه پاورپوینت عمران , پروژه پاورپوینت ساختمان , دانلود پاورپوینت عمران

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  آخرین به روز رسانی : 2017/01/06
  کد محصول : 703
 • طرف قرارداد با کلیه ی بانک های عضو شتاب:

 • طراحی و توسعه :سیستم فروش فایل فایل فور شاپ