شرایط و قوانین
شرايط و قوانين :
 • تمام فايلهاي اين سايت بدون آرم و نشانه مي باشد و به صورت فايل اصلي است.
 • محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
 • بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
 • محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
 • بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.
 • بر اساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در سايت با مجوز از صاحب امتياز اثر مي باشد.
 • قيمت محصولات ثابت هستند.
 • دیدن همه ی قوانین سایت
 • توضیحات محصول
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

   در و دورازه در مساجد و استحکامات نظامی در تمدن اسلامی, پاورپوینت در و دورازه در مساجد و استحکامات نظامی در تمدن اسلامی, در و دورازه در مساجد و استحکامات نظامی در تمدن اسلامی,

  پاورپوینت باب، در و دورازه در مساجد و استحکامات نظامی در تمدن اسلامی

  پاورپوینت باب، در و دورازه در مساجد و استحکامات نظامی در تمدن اسلامی شامل 29 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

  .

  مقدمه :

  این موضوع ، ذیل دو عنوان بررسی می شود: 1) مساجد؛ 2) استحکامات نظامی . 1) مساجد و مقابر و امثال آنها. تا پایان قرن سوم ، مساجد فاقد درهای بزرگ بود. مدخل همة مساجد، اعم از بزرگ و کوچک ، درِمستطیل شکلی در دیوار محوطه بود؛ مانند مدخل مسجدِقَصرالحَیْر الشرقی (110)، مسجدِ جامعِ حَرّان که مدخل آن در فاصلة سالهای 126ـ133 بنا شده است ، مسجد قرطبه (170)، مسجد عَمرو (212)، دو مدخل مسجد جامع قیروان که تاریخ بنای آنها 221 است ، مسجد بُوفَتاتا در سُوسه (223ـ226)، مسجد جامع سوسه (236)، مسجد جامع سامَرّا (234ـ237)، مسجد جامع اَبُودُلَف (247)، مسجد ابن طُولون (263ـ265).
  نخستین درِبزرگ از آنِ مسجدی بود که فاطمیان در 308 هنگام بنیانگذاری شهر مهدیه در کنار خلیج قابِس ساختند. معماری این دروازه یقیناً ملهم از طاق نصرتهای رومی است که در شمال افریقا تعداد آنها در 308 احتمالاً بسیار بیشتر از امروز بوده است .
  بانی این نوع در در مصر فاطمیان بودند، و نمونة آن طاق سردر مسجد الحاکم است که در 393 ساخته شده و بسیار با ابهت تر از نمونة اصلی است (باعمق 16ر6 و عرض 50 ر15 متر در مقایسه با 8*30 متری مهدیه ). مسجد الاَقْمَر (519) با ابعادی بسیار کوچکتر و مسجد بَیْبَرس (665ـ667) در اندازه ای بسیار بزرگ (83ر18* 86ر8 متر) درهایی از همین نوع دارند. دو طرف درِمسجدِ بیبرس با سه دهانة طاقنما تزیین شده است و حال آنکه تعداد این طاقنماهای جناحی درمسجدِاَلْحاکم دو و در مسجد مهدیه یکی بود.

  .

  عنوان: باب، در و دورازه در مساجد و استحکامات نظامی در تمدن اسلامی

  فرمت: پاورپوینت

  تعداد صفحات: 29 اسلاید

  ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

  .

  تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

  6900 تومان – خرید
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  آخرین به روز رسانی : 2017/02/16
  کد محصول : 5592
 • طرف قرارداد با کلیه ی بانک های عضو شتاب:

 • طراحی و توسعه :سیستم فروش فایل فایل فور شاپ